CENÍK

Ubytování pro děti – školky, školy v přírodě pro dítě/den 350,-Kč celodenní stravování se vším, doprovod zdarma, sebou přezůvky a láhev na pití, veškeré hygienické potřeby včetně ručníku sebou. Povlečení bude předáno podle ubytovaných osob. V případě že si něco zapomenete, vše máme k dispozici. Po dohodě využití tělocvičny zdarma.

Ubytování leden, únor, červenec, srpen – děti, školky, školy v přírodě za dítě /den 400,- Kč až 500,- Kč, stálí zákazníci cena dohodou.

Ubytování pro dospělé osoby – osoba/den 650,- Kč.

Ubytování pro děti – osoba/den 400,- Kč

Pro ubytované osoby stravování zdarma.

 

Školení, semináře, firemní akce, rodiny s dětmi a jednotlivci.

2 a více dní – cena dohodou.

Při pobytu pouze na 1 noc příplatek 100,- Kč/osoba.

SILVESTR NA HORÁCH

7 dní = 7 000,- Kč / 1 osoba ( tento rok plně vyprodán).

Silvestrovský večer za 1 osobu = 1 200,- Kč – teplá večeře, studený bufet, jeden druh vína bílé a červené, nealkoholické nápoje v neomezeném množství do 02:00 hodin.

Vše možno dohodou
Kapacita hotelu a restaurace 200 osob.
Možno ubytovat 3 skupiny samostatně.

 

§ 25

Informační povinnost poplatníka

(1) Poplatník je povinen mít na místě, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístěno informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci. Informační oznámení je poplatník povinen umístit na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

(2) Obsahem informačního oznámení je

a) text ve znění „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu, nebo

b) text ve znění „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.